labstore

Producent

Agilent Technologies (USA) – amerykańska firma, która powstała w 1999 roku poprzez wydzielenie z firmy Hewlett-Packard. Jest liderem w zakresie analizy chemicznej, nauk przyrodniczych i diagnostyki. Zaopatruje laboratoria w instrumenty analityczne, akcesoria chromatograficzne oraz usługi serwisowe na całym świecie. Stanowi także źródło materiałów i aplikacji, które znacznie usprawniają pracę w laboratoriach.

www.agilent.com

Producent

Agilent CrossLab (USA) - linia CrossLab powstała z myślą o użytkownikach sprzętów innych producentów niż Agilent Technologies. W ofercie znajdą Państwo szeroki zakres akcesoriów równoważnych do aparatów Dionex, PerkinElmer, Shimadzu, Thermo Scientific, Varian, Waters.  

www.agilent.com/crosslab

Producent

Kinesis (UK) to uznany światowy dostawca materiałów eksploatacyjnych do chromatografii oraz wyposażenia laboratoriów. W ofercie posiada części zamienne do chromatografów cieczowych, fiolki chromatograficzne i do reakcji mikrofalowych, filtry strzykawkowe i membrany, specjalistyczne końcówki do automatycznych systemów dozujących oraz wiele innych produktów.

www.kinesis.co.uk

Producent

TELOS (UK) - marka grupy Kinesis obejmująca produkty do przygotowywania próbek:

- kolumny do chromatografii flash w formacie tradycyjnym i SPE

- separatory faz

- kolumny do HPLC i UHPLC (oryginalne i odpowiedniki kolumn

  komercyjnych)

- płytki TLC i sorbenty

- kolumny i płytki do strącania białek.

www.kinesis.co.uk

 

Producent

Corning Axygen (USA) oferuje akcesoria do chromatografii oraz nauk przyrodniczych: produkty do przygotowywania próbek, materiały do PCR oraz wysokiej jakości końcówki do pipet i automatycznych systemów dozujących. Produkty wytwarzane są zgodnie z ISO 9001 i ISO 13485, wolne od pirogenów, RNaz i DNaz.  

www.corning.com/axygen

Producent

Brand (DE) to znany producent szkła laboratoryjnego, produktów z tworzyw sztucznych, urządzeń dozujących (pipety, biurety, dozowniki) oraz akcesoriów. Posiada certyfikaty ISO 9001, ISO 14 001 oraz ISO/IEC 17025.

www.brand.de

Producent

Chiral Technologies Europe (FR), należący do koncernu Daicel Chemicals Industries Ltd producent znanych na całym świecie kolumn chiralnych do chromatografii cieczowej.

www.chiraltech.com

Producent
Bibby Scientific Ltd.

Stuart (bloki grzewcze, wirówki, liczniki kolonii, urządzenia flokulacyjne, płaszcze grzejne, homogenizatory, mieszadła z grzaniem, płyty grzejne, inkubatory, pipety, mieszadła, chłodziarki, wyparki obrotowe, rotatory, wytrząsarki, vortex'y, łaźnie wodne)

Techne (mieszadła biologiczne, bloki grzewcze do koncentratorów próbek, inkubatory do hybrydyzacji, koncentratory próbek, urządzenia do chłodzenia próbek, łaźnie wodne z termoregulacją)

Jenway (kolorymetry, mierniki przewodności, miernik tlenu rozpuszczonego, fotometry płomieniowe, fluorometry, pH-metry, spektrofotometry)

Electrothermal (płaszcze grzejne, aparat Kjeldahla, taśmy grzejne, aparaty do oznaczania temperatury topnienia, produkty histologiczne, mieszadła, urządzenia grzewcze i chłodzące)

PCRmax (termocyklery, Real-Time PCR, odczynniki do Real-Time PCR)

 

Producent

CPAchem (FR, RO) - francusko-bułgarski producent wzorców i certyfikowanych materiałów odniesienia, działający na rynku od 2001 roku. 

www.cpachem.com

Producent

Diba (USA) posiada ponad 25 lat doświadczenia w produkcji elementów służących do transferu płynów. Główne kategorie produktów to:

- Dibafit - złączki, tulejki, adaptery, węże PTFE

- Omnifit - złączki, zakrętki do butelek z rozpuszczalnikami, zawory

  manualne, kolumny chromatograficzne

- OmniSep - kolumny pakowane ze złożem agarozowym lub

  dekstranowym, szklane i polipropylenowe oraz osobne wypełnienia

  do kolumn. 

www.dibaind.com

Producent
Dissolution Accessories

DissolutionAccessories (NLD) - holenderska firma, która została założona w 1997 roku. Oferuje szeroki zakres najwyższej jakości akcesoriów do łaźni do uwalniania wielu znanych, światowych producentów m.in. Agilent, Distek, Elektrolab, Erweka, Hanson, Logan, Pharmatest, Sotax. 

www.dissolutionaccessories.com

Producent

ELMI (LV) jest wiodącym producentem sprzętu laboratoryjnego w krajach bałtyckich i Rosji, działa na rynku od 1989 roku. Celem firmy jest dostarczanie produktów o zaawansowanej technologii i wysokiej jakości w rozsądnej cenie. 

www.elmi-tech.com

Producent

Gerstel (DE) produkuje zautomatyzowane systemy przygotowywania próbek oraz podawania próbek do GC, GC/MS, LC i LC/MS.

- dynamiczne headspace DHS i DHSLarge

- automatyczna ekstrakcja do fazy stałej (SPE)

- automatyczna ekstrakcja za pomocą pipety jednorazowej (DPX)

- GERSTEL Twister SBSE - ekstrakcja z wykorzystaniem ruchomego

  elementu sorpcyjnego

- rozwiązania dla termicznej desorpcji, ekstrakcji i pirolizy.

www.gerstel.com

Producent

IDEX Health & Science (USA) specjalizuje się w produktach wytwarzanych w małej skali, bardzo dokładnych elementach systemów przepływowych i urządzeń medycznych. Do jego grupy należą m.in.:

  • RHEODYNE - wiodący światowy producent precyzyjnych wysokociśnieniowych zaworów, płynów oraz powiązanych z nimi produktów dla branży naukowej.

  • UPCHURCH SCIENTIFIC - znany producent złączek, wężyków i innych akcesoriów stosowanych w HPLC i UHPLC.

www.idex-hs.com

Producent

Markes International (UK) to jeden z największych producentów produktów do desorpcji termicznej. W ofercie posiada zarówno urządzenia do pobierania próbek i termodesorpcji, jak również niezbędne akcesoria (rurki, kanistry, wzorce).

www.markes.com

 
Producent
OHAUS Europe GmbH

OHAUS (USA) -  OHAUS jest producentem m.in. wysoko precyzyjnych wag elektronicznych i mechanicznych, znajdujących zastosowanie niemal w każdej branży. Jest światowym liderem w dziedzinie pomiarów dokonywanych w laboratoriach, przemyśle, edukacji, jak również na wielu rynkach specjalistycznych, takich jak spożywczy, farmaceutyczny, czy jubilerski. Produkty firmy OHAUS charakteryzuje precyzja, niezawodność i przystępna cena, a specjaliści ds. obsługi klienta należą do najlepszych w branży.

pl.ohaus.com/pl/en/home.aspx

Producent
Romer Labs

Romer Labs (AT) - austriacka firma, która oferuje szeroką gamę innowacyjnych rozwiązań diagnostycznych obejmujących mykotoksyny, patogeny żywności, alergeny pokarmowe, gluten, GMO, pozostałości leków weterynaryjnych i inne zanieczyszczenia żywności. 

- zestawy testowe ELISA - AgraQuant®
- testy paskowe - AgraStrip® i RapidChek®
- testy fluorometryczne - FluoroQuant®
- materiały referencyjne - Biopure ™
- kolumienki do oczyszczania - MycoSep®, MultiSep®, MycoSpin®

- kolumienki powinowactwa immunologicznego StarLine™

www.romerlabs.com